Françeska Jaçe: Nuk shpenzoj për të brendshme

Mediale Vip

Françeska Jaçe: Nuk shpenzoj për të brendshme

Më: 27 janar 2021 Në ora: 15:57
Françeska Jaçe

Modelja Françeska Jaçe është një nga vajzat më të komentuara. Pak javë më parë ajo u bë qendër e mediave rozë pas videos seksi në vaskë në mes të emisionit.

Së fundi ajo ka qenë e ftuar në emisionin Kojshia show ku ka përforcuar edhe njëherë frazën që ka thënë më parë në një emision.

E pyetur nëse shpenzon për veshjet e brendshme ajo është shprehur:

“Nuk shpenzoj për të brendshme. Shpenzoj për gardërobë por jo për të brendshme.”

Arsyeja pse nuk shpenznon për të brendshmet është se nuk i vesh ato dhe këtë ajo e ka pohuar edhe më parë.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat