“Ti do të hiqesh si vajzë e mirë”, nxehen gjakrat mes Sindit dhe Ledjanës

Mediale Vip

“Ti do të hiqesh si vajzë e mirë”, nxehen gjakrat mes Sindit dhe Ledjanës

Më: 27 janar 2021 Në ora: 19:33
Nxehen gjakrat mes Sindit dhe Ledjanës

Dy protagonistët e emisionit “Përputhen”, kanë zhvilluar një debat të ashpër.

E gjithë situata ndodhi si pasojë e Elvisit i cili zgjodhi Sindin për të kërcyer teksa do dilte në takim me Anën,

Në debat, ndërhyri edhe Ledjana e cila mori replika të ashpra nga Sindi e cila iu drejtua se po e luan rolin e vajzës së mirë.

Sindi me këtë deklaratë nxiti debatin me Ledjanën të cilat filluan të akuzojnë njëra-tjetrën për veprimet e tyre.

Ndryshe, në studio sot u komentua takimi mes Elvisit dhe Anës.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat