Elita publikon fotografi me barkun e rrumbullakosur

Mediale Vip

Elita publikon fotografi me barkun e rrumbullakosur

Më: 28 janar 2021 Në ora: 10:58
Elita

Moderatorja shqiptare së shpejti do të bëhet nënë për herë të dytë.

Ajo ka postuar një fotografi me barkun e rrumbullakosur e cila së shpejti do të bëhet nënë e një vajze

Elita që nga shtatzënia e parë e saj i është përkushtuar familjes dhe ende po vazhdon me të njëjtën përkujdesje e cila do bëhet sërish nënë duke iu shtuar edhe një anëtare e re në familje.

Pas lindjes së vajzës nuk dihet nëse, moderatorja do i rikthehet profesionit të saj.

Ndryshe, Elita bashkë me Gjikon do bëhen prindër për herë të dytë pas djalit, Zërit.

Image

 

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat