Françeska Jaçe provokon me të pasmet në shtrat

Mediale Vip

Françeska Jaçe provokon me të pasmet në shtrat

Më: 2 shkurt 2021 Në ora: 17:46
Françeska Jaçe

Françeska duket provokuese në paraqitjen e fundit.

Françeska Jaçe është shumë aktive në rrjete sociale, në të cilat nuk i kursen fotografitë joshëse.

Së fundi, ajo ndau me ndjekësit një imazh, ku shfaqet e shtrirë në krevat, teksa pantallonat e ngushtë ia theksonin të pasmet asaj.

Me këtë imazh, modelja bëri të ditur se gjendet në Prishtinë, ndërsa dukej shumë joshëse.

Françeska kohë pas kohe ndan me ndjekësit fotografi provokuese, me të cilat vë në pah gjoksin dhe këmbët joshëse, kurse komentohet shumë nga ndjekësit. 

Image

 

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat