Fatmir Limaj sot feston ditëlindjen e 50-të

Mediale Vip

Fatmir Limaj sot feston ditëlindjen e 50-të

Më: 4 shkurt 2021 Në ora: 11:45
Familja Limaj

Kryetari i partisë Nisma Socialdemokrate sot ka ditëlindjen.

Fatmir Limaj mori një urim plot dashuri nga djali i tij Durimi.

“Shume urime për me te shtrenjtin tim dhe te familjes sonë! Edhe 121 te lumtura, ashtu siç vetëm ti e meriton”, ka shkruar në postim.

Rikujtojmë se, Fatmir Limaj ka lindur me 4 shkurt në vitin 1971 dhe sot mbush 50 vite. Politikani i njohur ka një karrierë të gjatë në politikë dhe vazhdon të jetë pjesë e saj.

Theksojmë, se ai po garon në këto zgjedhje si kandidat për kryeministër.

Image
Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat