Oriola Marashi vjen me videon e zhveshur në shtrat

Mediale Vip

Oriola Marashi vjen me videon e zhveshur në shtrat

Më: 5 shkurt 2021 Në ora: 09:01
Oriola Marashi

Oriola ka ngacmuar fansat e saj.

Modelja e njohur shqiptare, Oriola Marashi është ndër femrat më të bukura shqiptare.

Oriola është mjaft aktive në rrjete sociale ku edhe mbledh rreth gjysmë milion ndjekës, të cilët pëlqejnë dhe komentojnë postimet e modeles mjaft shumë.

Së fundmi ajo u shfaq e shtrirë nga shtrati teksa po relaksohej mjaft shumë.

Me videon e publikuar në Instastory ajo shihej e zhveshur teksa edhe ngacmoi ndjekësit e saj.

Image

 

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat