Sara Hoxha bën këtë ndryshim në pamje

Mediale Vip

Sara Hoxha bën këtë ndryshim në pamje

Më: 13 shkurt 2021 Në ora: 22:22
Sara Hoxha

Është e ëmbël, e bukur, moderne dhe mbi të gjitha tejet e thjeshtë e minimaliste.

E tillë është bashkëshortja e Ledri Vules, Sara, që tashmë është bërë personazh mjaftë i njohur.

Ndërkohë që të gjithë po pyesnin se kush mund të jetë e dashura e Ledrit, doli në shesh Sara simpatike, që e ka bërë për vete reperin senzacional.

Sara ka treguar hapur se nuk i pëlqen grimi dhe ekzagjerimet në pamjen e jashtme, ama flokët i ka pikë të dobët.

Pas lindjes së vajzes, Sara menjëherë ka bërë një ndryshim në flokë dhe po duket shumë bukur.

Image
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat