Ana dhe Shqipja rikthehen: Lidhni rripat e sigurimit…

Mediale Vip

Ana dhe Shqipja rikthehen: Lidhni rripat e sigurimit…

Më: 21 shkurt 2021 Në ora: 21:15
Ana dhe Shqipja

Javën e kaluar Shqipe Hysenaj dhe Ana Lleshi u rikthyen në emisionin ku morën pjesë gjatë këtij sezoni duke bërë një përballje me konkurrentët e sezonit të kaluar.

Por ndërkohë sonte në PërPuthen Prime ato janë të pranishme në rolin e opinionisteve.

Mbetet për t’u parë çfarë do ndodhë mbrëmjen e sotme, pasi vajzat kanë shumë për të folur për konkurrentët dhe gjërat që lanë pezull.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat