Hailey Bieber vjen me ngjyrë të re flokësh

Mediale Vip

Hailey Bieber vjen me ngjyrë të re flokësh

Më: 23 shkurt 2021 Në ora: 09:57
Hailey Bieber

Nga udhëtimi i fundit i Katy Perry në anën e errët, te theksimet e freskëta bionde të Beyonce, është qejf të ndjekësh ndryshimet e të famshmeve tona të preferuara.

E fundit në radarin tonë është Hailey Bieber, e cila ka ndryshuar hijen e saj bionde për një nuancë bronde (diçka mes biondes dhe brunes) që është në të vërtetë shumë praktike në 2021, veçanërisht kur shumica prej nesh po luftojnë me rrënjët e dala tani.

Parukierja e Hailey, Amanda Lee, ndau fotografinë e re të Hailey në Instagramin e saj, duke etiketuar koloristen Cassondra Keeling, e cila gjithashtu ngjyros flokët e Kylie Jenner dhe Addison Rae.

Në foto Hailey po shkëlqen me një ngjyrë më të errët të flokëve, në disa pjesë me bionde të butë, duke përcaktuar pikat kryesore.

Kjo ngjyrë e flokëve duket se do të jetë ndër të preferuarat e sezonit, ndaj nëse keni ndërmend të bëni ndryshime por nuk jeni përcaktuar se cila është zgjedhja e duhur, Hailey është inspirimi që ju duhet. 

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat