Endrit Thaçi pozon krahë Klestor Veselit, e quan vëlla

Mediale Vip

Endrit Thaçi pozon krahë Klestor Veselit, e quan vëlla

Më: 24 shkurt 2021 Në ora: 10:02
Endrit Thaçi dhe Klestor Veseli

Endrit Thaçi, djali i ish- presidentit të vendit Hashim Thaçi ka bërë paraqitjen e radhës në rrjetet sociale.

Ai ka pozuar krahë djalit të Kadri Veselit, ish- kryetarit të Kuvendit të Kosovës.

Endriti i është referuar Kletorit si vëllau.

Të dy njejtë mbajnë veshur bluzat me mbishkrimin e veçantë “Liria ka emër”.

Vlen të përmendim faktin se ish- krerët e UÇK-së ndodhen në Hagë tash e 4 muaj, pas aktakuzave të ngritura nga Gjykata Speciale.

Image
Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat