”E ke bërë si femër me photoshop”, Ledjana akuza për Mevlanin

Mediale Vip

”E ke bërë si femër me photoshop”, Ledjana akuza për Mevlanin

Më: 24 shkurt 2021 Në ora: 19:22
"Perputhen"

Gjatë emisionit të sotëm u komentua edhe një postimi i njërës prej protagonisteve.

Ledjana kishte publikuar një fotografi me Mevlanin teksa iu ka parashtruar një pyetjeve ndjekësve të saj.

”A shkojmë si çifti”, ishte pyetja e Ledjanës e cila u komentua edhe në studio.

Një tjetër detaj që mori vëmendje ishte edhe photoshopi që kishte përdorur Ledjana duke e ndryshuar paksa edhe Mevlanin e këtë e kishin dalluar edhe ndjekësit e saj.

Po ashtu, edhe Antonela e akuzoi Ledjanën: ”E kishte fotoshopu, e kishte bërë si femër. : Unë isha në një cep tjetër dhe më ka prerë”, tha ajo.

Image

 

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat