Sa bukur duket Edona bashkë me kunatën e saj

Mediale Vip

Sa bukur duket Edona bashkë me kunatën e saj

Më: 24 shkurt 2021 Në ora: 21:31
Edona Llalloshi

Edona Llalloshi është një këngëtare e dalluar në mediat rozë.

Duke qenë një person i afërt me publikun, ajo shumicën e kohës kalon në lajm

Këtë herë, në imazhin që ka postuar në Instagram këngëtarja shihet e lumtur pranë kunatës së saj.

Me një thjeshtësi në jetën e përditshme, Erxhina dhe Edona duken të mrekullueshme.

Image

 

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat