Dua Lipa thotë se muzika e saj është “një përpjekje masive bashkëpunuese”

Mediale Vip

Dua Lipa thotë se muzika e saj është “një përpjekje masive bashkëpunuese”

Më: 24 shkurt 2021 Në ora: 23:29
Dua Lipa

Këngëtarja e njohur Dua Lipa tha se ndihej e pambrojtur në moshë më të re, por tani ajo ndjen dëshirën “të jetë e fuqishme dhe të qëndrojë në tokë”.

Në një intervistë për Apple Music, këngëtarja 25-vjeçare tha se ajo u bë një artiste dhe një muzikante ndërsa luftonte pasiguritë dhe dobësitë e saj ndërsa po rritej.

"Ndihem sikur kisha aq shumë nga kjo energji e ngjashme. Nuk mund të jem e pambrojtur. Duhet të jem e fortë. Duhet të qëndroj në këmbë", tha Dua Lipa.

Fituesja e çmimit Grammy theksoi se dëshiron që muzika të ishte diçka me të cilën të gjithë mund të lidhen.

Ikona e muzikës i cilësoi të gjitha këngët e saj si “një përpjekje masive bashkëpunuese” me të gjithë artistët dhe autorët e këngëve dhe producentët me të cilët ajo punoi.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat