Lady Gaga ofron 500 mijë dollarë shpërblim për personin që i gjen dy qentë e saj

Mediale Vip

Lady Gaga ofron 500 mijë dollarë shpërblim për personin që i gjen dy qentë e saj

Më: 25 shkurt 2021 Në ora: 21:41
Lady Gaga

Lady Gaga ka ofruar një shpërblim prej 500,000 dollarësh për kthimin e dy bulldogëve të saj francezë pasi ato u vodhën nga një person i armatosur në Los Angeles.

Sulmuesi më pas iku me dy prej qenve, Koji dhe Gustav, ndërsa Mis Asia arriti të largohej, shkruan DailyMail.

Qentë francezë të Lady Gagas janë shumë të shtrenjtë.

Sipas një vlerësimi, llogaritet se ata mund të kushtojnë nga 1500 deri në 10 mijë dollarë secili.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat