Antonela dhe Lediana e zgjedhin në takim, Mevlani i bën kërkesën e papritur produksionit

Mediale Vip

Antonela dhe Lediana e zgjedhin në takim, Mevlani i bën kërkesën e papritur produksionit

Më: 26 shkurt 2021 Në ora: 20:51
Antonela, Lediana dhe Mevlani

Mevlani ka habitur me kërkesën ndaj produksionit.

Antonela dhe Lediana që prej kohës kur kanë hyrë në ‘Përputhen’, ‘përplasen’ me njëra-tjetrën

Gjatë ditës së sotme, që të dyja zgjodhën Mevlanin për një takim, por produksioni lejon që takimi të bëhet vetëm me njërën.

Meqë ishte në një situatë paksa të sikletshme, andaj i kërkoi produksionit që t’ia mundësonte një takim me të dyja bashkë.

“Do i kërkoja produksionit nëse është e mundur të dilnim të tre. Nëse është e mundur se kam ra në një
pozicion të vështirë”, u shpreh ai.

Por, krejt në fund, ai e zgjodhi Antonelën dhe tregoi arsyen, duke shtuar “Meqë me Ledianën i kam bërë tre takime, po dal me Antonelën. Dua të njoh dhe ty më shumë”. 

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat