E papritur: Sara largohet nga “Për’puthen”?

Mediale Vip

E papritur: Sara largohet nga “Për’puthen”?

Më: 26 shkurt 2021 Në ora: 23:13
Foto ilustruese

Pasditen e sotme Sara ka debatuar ashper me Jasminen pas takimit te saj me Andin, madje shoqeria mes tyre eshte prishur.

Vec kesaj, Sara akuzoi Jasminen se ishte zhveshur dhe ishte perqafuar ne te njejten dhome me Atdheun.

Por surprizat nuk paskan fund! Burime per Kryefjala.com kane zbuluar se Sara ka vendosur te largohet nga Perputhen dhe shkak per kete eshte bere sherri me produksionin, per te cilin ende nuk dihen arsyet.

Madje ajo ka hequr edhe emisionin e bere tag nga bio e Instagramit, te cilin e kane pothuajse te gjithe konkurrentet.

Sara shprehu pelqimin e saj per Atdheun me te cilin ka dhuruar edhe puthje, por mesa duket kete rrugetim ajo po e le ne mes rreth 2 jave pas pjesemarrjes.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat