Kjo çfarë po i bën Mozziku të bijës është e rrezikshme

Mediale Vip

Kjo çfarë po i bën Mozziku të bijës është e rrezikshme

Më: 26 shkurt 2021 Në ora: 23:47
Mozzik

Mozzik është rep artisti i shumë komentuar për shkak të muzikës senzacionale, hiteve të një pas njëshme dhe jetës private.

Ai, dy vitet e fundit ka pasur një karrierë intenzive muzikore, që i ka ecur me ritme tejet të kënaqshme, për çka edhe duket të jetë i lumtur.

Më në fund edhe jeta private e reperit po merr një kahje shumë më pozitive, pasi është bashkuar me Loredanen dhe gjjthë kohës është me të bijen.

Ani pse nga dashuria, amozzik e ka rrok të voglen në një mënyrë të konsideruar të rrezikshme, së paku kështu thonë mjekët.

Image
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat