E veshur me fustan transparent, Tayna i vë “flakën” rrjetit me pozën e fundit

Mediale Vip

E veshur me fustan transparent, Tayna i vë “flakën” rrjetit me pozën e fundit

Më: 27 shkurt 2021 Në ora: 22:56
Tayna

Reperja e dashur për publikun, Tayna, ka ardhur mjaft provokuese me pozën e fundit të postuar në “Instagram”.

Ajo ka ndarë me 1.5 milionë ndjekësit e saj një video, ku shfaqet e veshur me një fustan transparent, ku në pah nxjerr linjat e përsosura.

Nga krahu tjetër fansat e kanë pëlqyer shumë video, pasi nuk i kursyen pëlqimet dhe komentet për bukuroshen.

Përbri videos së publikuar, reperja shkroi: “shumë shpejt”, duke lënë të nëkuptohet se një projekt i rim und të publikohet së shpejti.

Kujtojmë se projekti më i fundit i Taynës është kënga me titullin “Magdalena”, të cilën e ka në bashkëpunim me këngëtarin e dashur për publikun, Flori Mumajesi.

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

A post shared by Tayna (@tayna)

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat