Kejvina Kthella josh ndjekësit me setin e ri fotografik

Mediale Vip

Kejvina Kthella josh ndjekësit me setin e ri fotografik

Më: 27 shkurt 2021 Në ora: 23:08
Kejvina Kthella

Kejvina Kthella ka publikuar imazhin provokues në rrjete sociale.

Modelja e njohur shqiptare vazhdon të jetë mjaft aktive me publikime në rrjete sociale.

Ajo është shumë aktive në Instagram, ku ndan herë pas here foto nga më të ndryshmet nga jeta e saj.

Së fundmi ajo postoi disa fotografi nga seti i fundit i realizuar ku ndjekësit e saj i pëlqyen tej mase.

Ajo shihet me veshjen ngjyrë të kaltër e cila i zbulon pjesët tërheqëse të trupit.

Kejvina pranoi komente dhe pëlqime të shumta menjëherë pas publikimit të fotografive provokuese.
 

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat