Arilena Ara në Prishtinë për këngën e re

Mediale Vip

Arilena Ara në Prishtinë për këngën e re

Më: 2 mars 2021 Në ora: 11:52
Arilena Ara

Këngëtarja e mirënjohur shqiptare ka bërë të ditur se është duke punuar për një këngë të re.

Arilena Ara është njëra ndër këngëtaret më të dashura të publikut shqiptar.

Këngëtarja është duke punuar për këngën e radhës dhe këtë e ka bërë të ditur përmes një postimi në Instastory.

Image
Image

Ndonëse Arilena nuk ka dhënë ndonjë detaj më shumë, ajo ka preferuar të tregojë se kohën po e kalon në studio muzikore në Prishtinë.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat