Ana tregon arsyen e vertetë të largimit nga “Përputhen”

Mediale Vip

Ana tregon arsyen e vertetë të largimit nga “Përputhen”

Më: 2 mars 2021 Në ora: 22:53
Ana

Ana Kauri zbuloi të dielën në “Për’puthen Prime” se kishte vendosur që të largohej nga programi, pasi nuk e gjente më veten aty.

Pas largimit të saj nga reality show, ajo ka vendosur që të bëjë një bashkëbisedim me ndjekësit e shumtë në “Instagram”, ku ka mirëpritur pyetjet e ndryshme nga ana e tyre.

“Bëre gabim që ike”, Ana reagon pas largimit nga
“Ishe dhe je më e mira e atyre që le brenda në “Për’puthen”, por bëre gabim që ike”, i shkruan dikush, duke i treguar se do ju mungojë fansave të saj.

Duke e falënderuar për vlerësimin, ish-konkurrentja e “Për’puthen” i përgjigjet se nuk e gjente veten dhe se mori vendimin që të largohej.

“Shumë faleminderit. Pooor kur nuk e gjen dot veten është më mirë të largohesh dhe t’ia lësh atë mundësi dikujt tjetër”, i shkruan Ana.

Image

 

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat