Reja e Gilit fotografohet duke i formësuar të pasmet

Mediale Vip

Reja e Gilit fotografohet duke i formësuar të pasmet

Më: 3 mars 2021 Në ora: 17:57
Herolina Zeka

Herolina Zeka është vajza e cila e bëri për vete djalin e Gilit.

Ajo dhe Roberti ka kohë që janë bashkë, lidhje të cilën edhe e kanë zyrtarizuar e familjarizuar

Duke qenë se do bëhet reja e një këngëtares super të famshme padyshim që përcillet me shumë kureshtje për çdo veprim që bën.

Së fundmi është fotografuar nga palestra duke treguar se po kujdeset për ti formësuar të pasmet.

Image
Image

 

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat