Xheri me fjalë të dhimbshme pas vdekjes së Cekës

Mediale Vip

Xheri me fjalë të dhimbshme pas vdekjes së Cekës

Më: 5 mars 2021 Në ora: 10:39
Fikrije Ukelli dhe Xheraldina Vula

Ka vdekur sot në moshën 80 vjeçare kuzhinierja e njohur kosovare, Fikrije Ukelli.

E njohur për publikun me emrin Ceka, ajo ka qenë shumë e dashur për të gjithë, sidomos për gratë e nënat tona, të cilat ia kanë përcjellë emisionet ku ajo ka qenë e pranishme dhe me recetat e saj kanë provuar përgatitjen e ushqimeve të reja.

Me rastin e vdekjes së Cekës ka ardhur edhe reagimi i partneres së saj televizive, Xherit, me emisionin e të cilës Ceka është bërë e njohur.

Xheri ka postuar një fotografi të Cekës, me anë të cilës lajmëron se Ceka është ndarë nga jeta.

“Ceka na la. Të qoftë dheu i lehtë, pusho e qetë partnerja ime e kuzhinës televizive”, shkruan Xheri mbi foto.

Image
Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat