'Përgjaket' Bebe Rexha

Mediale Vip

'Përgjaket' Bebe Rexha

Më: 5 mars 2021 Në ora: 20:22
Bebe Rexha

Këngëtarja shqiptare me famë botërore, Bebe Rexha është përgjakur, sigurisht jo për shkak të ndonjë incidentit, por për xhirimet e klipit më të ri.

Bebe ndarë një foto me ndjekësit e saj në Instagram në tersi e përgjakur.

Kjo gjë i ka frikësuar fansat e saj, mirëpo ka sqaruar se kjo është vetëm një pjesë nga vidoklipi më i ri i saj.

Ajo ka thënë se nuk e keni parë akoma kripin e ri të flijimit që është një fantashkencë e përgjakshme dhe thjeshtë fantastike

Këngëtarja është duke punuar shumë në albumin e saj më të ri.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat