Çani i kthehet ndjekësit: M’u hiq sysh, kam 18 vjet që…

Mediale Vip

Çani i kthehet ndjekësit: M’u hiq sysh, kam 18 vjet që…

Më: 6 mars 2021 Në ora: 00:31
Arian Çani

Të shumta ishin mesazhet drejtuar në telefonin e Arian Çanit këtë të premte pasi në këtë puntatë të Zonë e Lirë po diskutohej për një qeveri të përbashkët Rama-Basha. Ishte një mesazh që tërhoqi vëmendjen e Çanit dhe solli reagimin e tij të papritur.

Bëhej fjalë për një shikues që i kishte shkruar duke i thënë se në studio po aludonin me komentet e tyre. Por kjo solli reagimin e Çanit, i cili i tha ndjekësit se e ka vetë në dorë telekomandën e televizorit dhe mund ta ndërrojë nëse nuk do që ta shohë.

Shikuesi: Kisha simpati, por me këto aludime kot po ma shpifni. Ndaj ju lutem ndërroni…

Arian Çani: Ka mundësi të largohesh, nuk më njeh akoma. Kam 18 vjet kam thënë, po u mërzite ke në dorë telekomandën. M’u zhduk, m’u hiq sysh plak, m’u hiq sysh.

Të nderuar lexues të gazetës “Bota sot”, komentet që përmbajnë fyerje, ofendime dhe sharje nuk lejohen në portal. Andaj, komentet e juaja do të kalojnë në filtra për aprovim dhe të tillat që përmbajnë gjuhë që nuk përkon me rregullat, nuk do të aprovohen. Ju faleminderit.
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat