Capital T sjell pamje të reja nga pushimet në Miami

Mediale Vip

Capital T sjell pamje të reja nga pushimet në Miami

Më: 6 mars 2021 Në ora: 17:10
Capital T

Capital T po shijon pushimet në Miami.

Reperi i njohur shqiptar, Capital T, po shijon motin e mirë kohëve të fundit në vende bregdetare.

Ai ka qenë mjaft aktiv në rrjete sociale duke publikuar foto apo video të ndryshme në profilin e Instagramit dhe njëlloj ka vepruar së fundmi.

Reperi ka publikuar pamje në Instagram nga dita që e kaloi plot aventura ku shihej në një pjesë të Miamit që kishte temën e Havanës së Kubës.

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

A post shared by Capital T (@truekapo)

“Ndihem si në Kubë”, u shpreh reperi ku edhe ndau me ndjekësit eksperiencat e reja që po kalon në Miami.

Reperi para disa ditësh dha lajmin se ai po sjell një këngë të re së shpejti në tregun muzikor.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat