Pse Adelina Berisha e mban dorën mes këmbëve?

Mediale Vip

Pse Adelina Berisha e mban dorën mes këmbëve?

Më: 7 mars 2021 Në ora: 07:52
Adelina Berisha

Adelina Berisha këndon prej vitesh, madje që kur ishte krejt e vogël. Ajo, pushtoj skenat e muzikës për fëmijë me energjinë që kishte.

Adelina, tashmë është në një stad tjetër të zhvillimit artistik dhe muzika e saj dëgjohet me ëndje nga adhuruesit e saj.

Këngëtarja provokon me fotografi të ndryshme, të cilat i ekspozon në rrjete sociale, kryesisht në Instagram, ku nuk kursehet fare.

Adelina edhe në skenat ë të gjjtha videoklipeve shfaqet mhaftë “hot”. Kjo foto me duart mes këmbëve, e shfaq atë në top formë.

Image
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat