Alban Ramosaj sot feston ditëlindjen e 25-të

Mediale Vip

Alban Ramosaj sot feston ditëlindjen e 25-të

Më: 7 mars 2021 Në ora: 12:30
Alban Ramosaj

Këngëtari ka ditëlindjen.

Alban Ramosaj ka lindur me 7 mars në vitin 1996.

Ai sot mbush 25 vjet, këngëtari ka festuar mbrëmë pranë më të dashurve të tij.

Përmes videove të publikuara në rrjete dhe fotografive u pa një atmosferë e bukur në të cilën argëtoheshin të ftuarit. Përveç motrave, Argjentina dhe Beatrix e pranishme ishte edhe Albërie Hadërgjonaj e cila është njëkohësisht edhe tezja e artistit shqiptar.

Ndryshe, Alban Ramosaj ka disa projekte të shumta muzikore të cilat pëlqehen nga publiku dhe kanë klikime në YouTube.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat