Sharone Stone, 62 vjeçarja me forma mahnitëse trupore

Mediale Vip

Sharone Stone, 62 vjeçarja me forma mahnitëse trupore

Më: 7 mars 2021 Në ora: 13:47
Sharon Stone

Sharon Stone po mahnitë me format trupore edhe pse është në moshën 62 vjeçare.

Aktorja e famshme hollivudiane është ikonë e filmit të viteve të 90-ta dhe pavarësisht moshës, ajo ende befason me paraqitjet e saj.

Së fundmi, Stone është shfaqur me veshje të markës së njohur Dolce and Gabbana, në një vend afër një bregdeti në SHBA.

Ylli i “Basic Instinct” kishte veshur një bluzë të shkurtër dhe një fund të zi ndërkohe që mbante take të larta.

Sharone Stone është e njohur si një prej femrave më tërheqëse në botën e hollivudit.

Image
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat