Learta sjellë foton e parë bashkë me Matinën

Mediale Vip

Learta sjellë foton e parë bashkë me Matinën

Më: 7 mars 2021 Në ora: 15:39
Learta Jakupi

Learta Jakupi ka realizuar fotosesionin e parë me vajzën.

Ajo nuk ka shumë që ka lindur dhe ja tek solli imazhet e para e shumë të këndshme me Matinën

Sipër imazheve shkroi “Mrekullia ime Matina” duke iu gëzuar fatit që u bë me vajzë.

Eh, po s’kanë thënë kot “Kush ka vajza botën ka”.

Image
Image

 

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat