Çfarë po ndodh në “Përputhen” ? Atdheu thotë se Antonela e ka puthur në prapaskenë?

Mediale Vip

Çfarë po ndodh në “Përputhen” ? Atdheu thotë se Antonela e ka puthur në prapaskenë?

Më: 7 mars 2021 Në ora: 16:02
“Përputhen”

Në emisionin e fundit të ‘Përputhen Prime’ do të ndodh shumëçka.

Mevlani do të vazhdoi njohjen me Ledjanën kurse për Antonelën do të zbulohet krejt diçka tjetër

Thuhet se Atdheu do të thotë se ajo e ka puthur në prapaskenë dhe nuk dihet se çka do të ndodh më pas.

Ndryshe, sonte si opinionist do të jenë të ftuar Tea dhe Bearti të cilët do të flasin edhe për lidhjen e tyre.

Detaje tjera se çka do të ndodh e shohim në transmetimin e emisionit.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat