I vdiq nëna para 12 viteve, Miriam Cani kujton atë përmes këtij imazhi

Mediale Vip

I vdiq nëna para 12 viteve, Miriam Cani kujton atë përmes këtij imazhi

Më: 7 mars 2021 Në ora: 16:08
Miriam Cani

Këngëtarja ka ndarë fotografinë me ndjekësit dhe fansat në rrjete sociale.

Miriam Cani ka kujtuar nënën në kohën kur ka qenë shumë e re.

Ajo shihet e veshur në veshje kombëtare dhe flokët me stilin e shumë viteve më parë.

“Sot u bën 12 vite pa ty mami. Më mungon në çdo frymëmarrje”, ka shkruar këngëtarja.

Ndryshe, Miriam Cani është e martuar me kantautorin Alban Skenderaj të cilët kanë edhe fëmijë së bashku një vajzë dhe djalë.

Image

 

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat