Bearti dhe Tea e mbyllin rrugëtimin në Për’puthen me një puthje plot dashuri

Mediale Vip

Bearti dhe Tea e mbyllin rrugëtimin në Për’puthen me një puthje plot dashuri

Më: 8 mars 2021 Në ora: 00:52
Tea dhe Bearti

Bearti dhe Tea u rikthyen në puntatën e fundit të Për’puthen Prime si çift i dashuruar.

Ata rrëfyen si lindi dashuria dhe jetesën që po bëjnë mes Kosovës dhe Shqipërisë.

Të dy janë shumë të lumtur krah njëri-tjetrit ndërsa rrëfimin e tyre e mbyllën me një puthje plot dashuri që dhuruan në skenën e Për’puthen, aty ku nisi njohja e tyre dhe solli këtë çift kaq të pëlqyer nga të gjithë.

Ata të dy dhanë një puthje plot dashuri.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat