Gëzimja sot uron nënën dhe vjehrrën

Mediale Vip

Gëzimja sot uron nënën dhe vjehrrën

Më: 8 mars 2021 Në ora: 14:21
Gëzime Krasniqi

Gëzime Krasniqi tanimë nuk është emër i panjohur për publikun.

Reja e Remzie Osmanit edhe për këtë festë është treguar tejet e kujdesshme.

Ajo në radhë të parë ka uruar nënën e më pas edhe vjehrrën e saj

Duke zgjedhur dy foto të mira me secilën nuk i kurseu fjalët e bukura.

Ndryshe, tani edhe vetë Gëzimja është bërë nënë e së shpejti do të urohet kështu ngjashëm.

Image
Image

 

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat