Ndjekësit “kryqëzojnë” Luana Vjollcën në fotot seksi

Mediale Vip

Ndjekësit “kryqëzojnë” Luana Vjollcën në fotot seksi

Më: 9 mars 2021 Në ora: 16:46
Luana Vjollca

Moderatorja Luana Vjollca është një nga personazhet më të ndjekur në rrjetet sociale.

Bjondina ka publikuar së fundi disa foto ku shfaqet me poza shumë seksi.

Në foto ajo tregon format e saj dhe krahas tyre përcjell një mesazh për të gjitha gratë

Image

Insta

Mirëpo përpos komenteve pozitive që ka marrë nga fansat e saj ka nga ato komentues që e kanë kritikuar në komente për fotot me të cilat ka shoqëruar mesazhin.

Të nderuar lexues të gazetës “Bota sot”, komentet që përmbajnë fyerje, ofendime dhe sharje nuk lejohen në portal. Andaj, komentet e juaja do të kalojnë në filtra për aprovim dhe të tillat që përmbajnë gjuhë që nuk përkon me rregullat, nuk do të aprovohen. Ju faleminderit.
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat