Aktorja tregon se si i rrit tre fëmijët me tre baballarë të ndryshëm

Mediale Vip

Aktorja tregon se si i rrit tre fëmijët me tre baballarë të ndryshëm

Më: 9 mars 2021 Në ora: 21:25
Kate Hudson

Kate Hudson, ka treguar se si ish-bashkëshortët e saj janë kujdesur për fëmijët gjatë pandemisë, në një intervistë për “Women’s Health” në numrin e muajit prill 2021.

Ajo ndan prindërimin e tre djemve të saj me tre partner të ndryshëm.

Ajo ka tre fëmijë që quhen Ryder (16), Bingham (9) dhe vajzën Rani Rose (2), me yllin e “The Black Crowes” Chris Robinson, yllin e Muse, Matt Bellamy dhe partnerin e saj e tanishëm Danny Fujikawa.

“Jam shumë më fat. Jam e rrethuar me baballarë. Ju besoj atyre”, ka thënë ajo.

Image
Image
Image

 

commentFirst article
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat