Nuk është sirenë, por Samanta në breg të detit

Mediale Vip

Nuk është sirenë, por Samanta në breg të detit

Më: 10 mars 2021 Në ora: 15:48
Samanta Karavella

Samanta Karavella njihet si një ndër femrat më të bukura shqiptare, me lindja perfekte trupore dhe një bukuri natyrale.

Bukuroshja nga Shqipëria është shumë aktive në rrjete sociale, ku shpesh ndan fotografi që ngacmojnë imagjinatën

Këngëtarja po kalon pushimet në Meksikë dhe nuk po i lë ndjekësit e saj të humbasin pamjet dhe momentet nga atje.

Ajo në secilin imazh që publikon shfaqet në top formë dhe e kuruar në detaje. 

Image
Image
Image

 

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat