Adelina Berisha, një “bombë” në projektin e ri

Mediale Vip

Adelina Berisha, një “bombë” në projektin e ri

Nga: Maksim Gjokaj Më: 14 mars 2021 Në ora: 10:20
Adelina Berisha

"Valla" quhet projekti që sapo ka ardhur nga këngëtarja Adelina Berisha.

Kënga është valla një super hit, mjaft ta dëgjoni e ta klikoni atë.

Që në orët e para të publikimet kjo këngë ka nisur të pëlqehet e tê klikohet mjaft. Mësojmë se teksti dhe muzika është punuar nga RZON e përshtatur shumë në zërin dhe interpretimin e këngëtares.

E Adelina vjen mjaft e zjarrtë në këngën e re e publikuar nga Onima.BS

Të nderuar lexues të gazetës “Bota sot”, komentet që përmbajnë fyerje, ofendime dhe sharje nuk lejohen në portal. Andaj, komentet e juaja do të kalojnë në filtra për aprovim dhe të tillat që përmbajnë gjuhë që nuk përkon me rregullat, nuk do të aprovohen. Ju faleminderit.
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat