Nënë për herë të parë, zbulohet emri i veçantë i djalit të Afërdita Dreshajt

Mediale Vip

Nënë për herë të parë, zbulohet emri i veçantë i djalit të Afërdita Dreshajt

Më: 17 mars 2021 Në ora: 16:26
Afërdita Dreshaj dhe Jakub Kindl, Sky Blue

Modelja e njohur, Afërdita Dreshaj është bërë nënë për herë të parë. Ditën e sotme, ajo solli në jetë një djalë, të cilin e ka pagëzuar me një emër shumë të veçantë.

Afërdita dhe partneri kanë zgjedhur për të voglin e tyre emrin Sky Blue që në shqip do ë thotë ‘qiell blu’ duke treguar dashurinë e pafundme që kanë për të.

Siç duket prindërve ju ka ardhur natyrshëm kjo zgjedhje sapo djali erdhi në jetë.

Më herët Afërdita ka treguar se ka disa emra në mendje, por do e zgjidhnin vetëm kur të shihnin të voglin.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat