Gold AG rrëfen njohjen me bashkëshorten

Mediale Vip

Gold AG rrëfen njohjen me bashkëshorten

Më: 23 mars 2021 Në ora: 16:32
Gold Ag me familje

Ai është shumë i dashur për publikun dhe kohëve të fundit ka qenë emër shumë i komentuar edhe për jetën personale.

Fjala është reperin nga Presheva, Gold AG, i cili gjatë vitit të kaluar i dha fund beqarisë duke u martuar me bukuroshen nga Gjilani, Ermira Shkodrën.

I njëjti po ashtu në fund të muajit nëntor u bë baba për herë të parë i një djali të quajtur, Gueril.

Krijuesit i hitit “Malli i vendlindjes” së fundmi ka qenë i ftuar në emisionin NIN, gjersa ka folur më shumë për atë se si është njohur me tashmë bashkëshorten.

“Është nga Gjilani dhe nëna ime e ka prej familjes së çikës së hallës së vet. Tek kunati vet, janë familje të përziera, e kam njohur shumë më para si emër por nuk është se jemi takuar. Dhe më pas jemi bërë bashkë”.

“Që kur e kam parë kam thënë se do të jetë personi i jetës time. Kështu deshi Zoti dhe ka ndodhur. Kemi bërë kurorë dhe kam shpreh dëshirën që sa më shpejt të bëhem prind”, u shpreh ai.

Arian Agushi (emri i vërtetë) në anën tjetër po vazhdon të jetë shumë aktiv me projekte të reja muzikore.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat