“Veprat dhe emri yt nuk do të vdesin kurrë”, Ermal Fejzullahu shpreh ngushëllime për familjen e Cimës

Mediale Vip

“Veprat dhe emri yt nuk do të vdesin kurrë”, Ermal Fejzullahu shpreh ngushëllime për familjen e Cimës

Më: 26 mars 2021 Në ora: 18:12
Ermal Fejzullahu

Ermali ka shprehur ngushëllimet e tij për vdekjen e humoristit.

Rasim Thaçi-Cima humoristi i njohur shqiptar sot është ndarë nga jeta.

Ai ishte 71 vjeçar dhe po trajtohej nga virusi COVID-19 në Klinikën Infektive.

Artistë shqiptar kanë reaguar duke shprehur ngushëllimet e tyre familjes Thaçi, kështu duke treguar se janë të pikëlluar për lajmin e hidhur.

Ermal Fejzullahu së fundmi ka shprehur ngushëllimet e tij duke thënë se veprat dhe emri i humoristit nuk do të vdesin kurrë.

Image

 

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat