Sindi jo vetëm që nuk beson te ndarja e Teas dhe Beartit, por edhe i sulmon publikisht

Mediale Vip

Sindi jo vetëm që nuk beson te ndarja e Teas dhe Beartit, por edhe i sulmon publikisht

Më: 28 mars 2021 Në ora: 20:45
SIndi, Bearti, Tea

Tea dhe Bearti i kanë dhënë fund lidhjes dhe këtë e kanë konfirmuar publikisht.

Ka njerëz që besojnë se ndarja e tyre është thjesht “show”. Një ndër këta njerëz është Sindi, konkurrente e “Përputhen”.

“Çfarë mendimi ke për Tean dhe Beartin që janë ndarë?”, i ka shkruar një ndjekës.

 “Akoma besoni njerëzit fake? Nuk jua vërtetuan mjaftueshëm që luajtën me ju si publik edhe pse ju i mbështesnit pafund edhe i bëtë ata që janë sot…”, ka replikuar Sindi.

Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat