Bearti i kthehet Teas: Nuk e prita që më shet për 3.99 euro

Mediale Vip

Bearti i kthehet Teas: Nuk e prita që më shet për 3.99 euro

Më: 5 prill 2021 Në ora: 23:47
Tea dhe Bearti

Tea Trifoni është rikthyer në qendër të vëmendjes me lëvizjen e fundit.

Ajo ka rrëfyer historinë e ndarjes së saj nga Bearti në platformën më të re me pagesë të aplikacionit “Përputhen”, aktivizimi i të cilit bëhet kundrejt një pagese prej katër eurove.

E duket se Bearti e ka përcjellë prononcimin e Teas i cili nuk i ka pëlqyer aspak.

Ai duket se është detyruar të dalë nga natyra e tij e heshtur dhe aspak polemizuese për të dhënë përgjigjen e tij.

Përmes Instagramit, ai mes tjerash është shprehur i zhgënjyer që Tea e ka “shitur për 3.99 euro” duke aluduar kështu në çmimin e aplikacionit të lansuar në IOS dhe PlayStore.

‘Nuk i dua dramat dhe nuk i dua njerëzit të hynë në privatësinë time. Për këtë arsye kam qëndruar i heshtur jo se nuk di e skam çka me fol. Meqenëse Tea luan kartën e viktimës përsëri edhe me mua. Tani është radha ime të flas se nuk është ashtu” – shprehet mes tjerash Bearti.

Image

Postimi duket të jetë vetëm paralajmërim pasi është shoqëruar me një numërim prapa në mesnatën e nesërme, atëherë kur me gjasë, ai do të publikojë një video me të gjitha detajet e versionit të tij të ndarjes nga Tea.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat