Stresi paralajmëron bashkëpunimin me reperin nga Londra

Mediale Vip

Stresi paralajmëron bashkëpunimin me reperin nga Londra

Më: 8 prill 2021 Në ora: 11:34
Stresi paralajmëron bashkëpunimin me reperin nga Londra

Rep-artisti nga Shqipëria ka kohë që jeton edhe në Londër.

Dhe, Stresi ka paralajmëruar një bashkëpunim me njërin nga reperet e njohur.

Ai ka publikuar një video në profilin e tij në Instagram duke zbuluar se shumë shpejt do e lansojë këngën e re në bashkëpunim me reperin e huaj.

“Bëhuni gati sepse diçka e madhe po vjen. ‘Sometimes I’m Feeling Good’ në bashkëpunim me më të madhin në familjen time. Të gjithë shqipet në botë të qëndrojnë gati”, ka shkruar Stresi në mbishkrimin e postimit.

Ndryshe, reperi së fundi ka zbuluar se ka përmirësuar raportet me Noizyn pas disa viteve duke treguar për fansat e tyre se tashmë janë zbutur raportet e tyre.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat