Gjysmë e zhveshur e me këmbë lart në shtrat, Elleni lë pak vend për imagjinatën

Mediale Vip

Gjysmë e zhveshur e me këmbë lart në shtrat, Elleni lë pak vend për imagjinatën

Më: 9 prill 2021 Në ora: 16:50
Elleni Foureira

Elleni provokoi me foto nga shtrati.

Elleni Foureira është artiste me prejardhje shqiptare, e cila po shënon suksese të mëdha jashtë trojeve shqiptrare.

Së fundi, artistja realizoi disa fotografi artistike, në të cilat provokoi e veshur vetëm me të brendshme të zeza dhe geta.

Në një prej imazheve, ajo u shfaqet e shtrirë në krevat, teksa po mbante njërën këmbë me dorë dhe në të kishte një çantë.

Ndërsa, në foton tjetër ngriti këmbën larg duke provokuar me paraqitjen me këmbë të hapura.

Ndryshe, Elleni Foureira është edhe pjesëmarrëse nuk shumë evente të njohura në Greqi e vende të tjera. 

Image
Image

 

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat