Travis Baker gdhend në trup tatuazhin kushtuar Kourtney Kardashian

Mediale Vip

Travis Baker gdhend në trup tatuazhin kushtuar Kourtney Kardashian

Më: 9 prill 2021 Në ora: 18:07
Travis Baker dhe Kourtney Kardashian

Travis e tregoi edhe në një tjetër mënyrë dashurinë për Kourtney.

Kourtney Kardashian ka pak muaj që e bëri zyrtare lidhjen e saj me Travis Baker.

Çifti shihen kohë pas kohe në disa vende bashkë, ndërsa së fundi nuk i kanë ndaluar dedikimet për njëri-tjetrin.

Së fundi, Kourtney postoi një fotografi, me të cilën tregoi se Travis e bëri tatuazh emrin e saj në trup.

Image

Ajo dukej e lumtur që në mesin e tatuazheve të shumta që ka partneri në trup, tashmë gjendet edhe emri i saj.

Kourtney Kardashian ashtu sikurse motrat e saj, i kushton kujdes të madh linjave trupore. 

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat