Andi e Jasmina në momente intime në bagazhin e veturës

Mediale Vip

Andi e Jasmina në momente intime në bagazhin e veturës

Më: 9 prill 2021 Në ora: 20:01
Andi dhe Jasmina

Andi e Jasmina u shfaqën shumë të afërt në takimin e radhës.

Andi dhe Jasmina në puntantën e sotme të “Përputhen” kishin takimin e radhës.

Dyshja, edhe kësaj radhe u shfaqën shumë të afërt, madje kishin edhe disa momente intime në bagazhin e veturës.

Ata shkëmbyen puthje pasionante me njëri-tjetrin dhe pas gjithë kësaj, në studio Jasmina dha deklaratën që Andi po e priste.

Në studio, Jasmina deklaroi se është vetëm për Andin, andaj kjo gjë e gëzoi shumë atë. 

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat