“Për 1 milion euro, a do të xhiroje film me skena të nxehta” – Ganja e ‘Its my love’ befason më përgjigjen

Mediale Vip

“Për 1 milion euro, a do të xhiroje film me skena të nxehta” – Ganja e ‘Its my love’ befason më përgjigjen

Më: 10 prill 2021 Në ora: 11:14
Ganja

Ganja e “It’s my love” ishte sonte protagoniste e rubrikës “60 sekonda”.

Ajo iu përgjigj pyetjeve provokative të emisionit Prive të cilat përfshinin programin dhe jo vetëm.

Mes tjerash, Ganja e tha emrin e djalit që i përshtatet shijeve të saj e që është në program.

Ndër të tjera Ganja tha se refuzon nga tre meshkuj në ditë.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat