Shkenda Dubova lanson projektin e ri muzikor “Si dikur”

Mediale Vip

Shkenda Dubova lanson projektin e ri muzikor “Si dikur”

Më: 10 prill 2021 Në ora: 21:17
Shkenda Dubova

Shkenda ka publikuar projektin e ri muzikor.

Shkenda Dubova është njëra ndër femrat e njohura të estradës shqiptare.

Ajo kishte paralajmëruar rikthimin e saj në muzikë tash e pak kohë. Kurse sot ajo ka publikuar projektin e ri muzikor me titull “Si dikur”.

Shkenda erdhi me bashkëpunim kësaj radhe me Riki, melodia dhe teksti e punuar nga Fifi ndërsa producent ishte Dini Biez.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat