Fustani i kuq ia shton bukurinë Afërdites

Mediale Vip

Fustani i kuq ia shton bukurinë Afërdites

Më: 12 prill 2021 Në ora: 16:07
Afërdita Demaku

Afërdita Demaku është ndër këngëtaret më të mira në skenën muzikore.

Ajo të shumtën e kohës kalon në lajm përmes pozave që publikon.

Me një rëndësi të madhe që ka për paraqitjen fizike, gjithmonë duket bukur dhe barazohet me nuset e reja.

Këtë herë, me fustanin e kuq Afërdita duket bukur dhe shihet se ia shton bukurinë ky model që ka veshur.

Për më shumë, binduni.

Image

 

Të nderuar lexues të gazetës “Bota sot”, komentet që përmbajnë fyerje, ofendime dhe sharje nuk lejohen në portal. Andaj, komentet e juaja do të kalojnë në filtra për aprovim dhe të tillat që përmbajnë gjuhë që nuk përkon me rregullat, nuk do të aprovohen. Ju faleminderit.
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat